Kontakty

Daniel Pallavicini

Medlešice 221,

Chrudim 538 31 

 

info@myresult.cz

+420 773 377 331

 

IČ: 03743420

 

O nás

Rádi bychom Vás přivítali na stránkách společnosti MyResult, která se již více než jednu decádu specializuje na poskytování časoměřických služeb pro sportovní akce. Naše čipová časomíra je ideálním řešením pro měření času v různých sportech, od běhu, přes cyklistiku, až po motokros.

Díky našim zkušenostem jsme schopni poskytnout kvalitní a spolehlivou službu, která zajistí, že všechny výsledky budou správně zaznamenány a prezentovány. Navíc umožňujeme závodníkům snadno sdílet své výsledky přímo na sociálních sítích, jako je Facebook.

V den závodu umíme výsledky zobrazit třeba displeji, ale také poslat pomocí SMS. Spolupracujeme s řadou různých sportovních akcí a jsme hrdí na to, že jsme se stali jedním z významných hráčů na poli poskytování časoměřických služeb.

Věříme, že naše služby Vám pomohou uspořádat skvělý závod a budeme se těšit na spolupráci s Vámi.

Budoucnost

Firma MyResult se chystá rozšířit své služby a nabídnout aktivní časomíru pro sportovní akce v nejbližším roce. Aktivní časomíra umožní větší přesnost měření času a výsledků, především na silniční cyklistice.

Nová služba bude k dispozici v kombinaci s již existující čipovou časomírou, která umožňuje také přesné měření času a výsledků v různých sportech. Věříme, že se nám brzy povede zavést tuto technologii i do naší nabídky a tím nastavíme nový standart v kvalitě poskytovaných služeb.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ