Seznam závodníků

Počet registrovaných závodníků: 51

ZávodníkPohlavíRočníkKlubTraťKategoriePlatba
Dočekal MilošM1968hlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Plítek VojtěchM2015dětský závod - duatlonDěti D3Ne
Plítek VáclavM2019dětský závod - duatlonDěti D1Ne
Diviš MartinM1979Divous Teamhlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Šefelín DušanM1975NCS RUNhlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Kuklíková LucieŽ1997STRG Kolínhlavní závod - triatlonŽeny 16+Ne
Kreische PetraŽ1993STRG Kolínhlavní závod - triatlonŽeny 16+Ne
Bača JanM1976CzechTRI K. Teamhlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Saidl FilipM1973TJ Müller Polatovskohlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Saidlová KristýnaŽ1984TJ Müller Polatovskohlavní závod - triatlonŽeny 16+Ne
Chmelíček PetrM1977hlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Paulus FrantišekM1987hlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Matula MichalM2000MikaTraininghlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Horký MiroslavM1986Spartak Průhonicehlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Jelínek Petr M1978Kostelec u Heřmanova Městce hlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Němec ArnoštM1968hlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Polák MilošM1979hlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Diviš PetrM1987Divous Teamhlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Salfický AdamM1997hlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Kropáčková MartaŽ1976Kropičkyhlavní závod - triatlonŽeny 16+Ne
Kropáček VladislavM1976Kropičkyhlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Holčáková LucieŽ2001štafety - triatlon ŠtafetyNe
Bednář TomášM1980Jihlavahlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Holanová Martina Ž1985TTC Postřelnáhlavní závod - triatlonŽeny 16+Ne
Eliášek JiříM1969KOBRA Hradec Královéhlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Kroupa ŠtěpánM1975Café Racershlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Neradilek MartinM1997Šnorchlhlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Litera OndřejM1991Kolínhlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Nádherová HanaŽ1968Hradec Královéhlavní závod - triatlonŽeny 16+Ne
Nádhera PetrM1967Hradec Královéhlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Balata Luboš M1995TT Astra Konopištěhlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Paulus FrantišekM1987Holínhlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Šedivý Zdeněk M2000BBKhlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Andrle Richard M1974hlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Elsner BenM1959hlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Jelínek JaromírM1977SK Chotěbořhlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Jelínek JaromírM2006SK Chotěbořhlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Jelínková AdélaŽ2016KRB Chrudimdětský závod - duatlonDěti D2Ne
Jelínková MichaelaŽ2008SK Chotěbořdětský závod - duatlonDěti D6Ne
Fořt JaroslavM1994hlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Cermanová MarkétaŽ1997Marohlavní závod - triatlonŽeny 16+Ne
Sedláček Roman M1999Marohlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Obešlo MartinM1985hlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Dundáčková ZuzanaŽ1982Triathlon Team Chrudimhlavní závod - triatlonŽeny 16+Ne
Hejna MarekM1980BJEŽ RACING TEAMhlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Rejda JanM1970OMT Pardubicehlavní závod - triatlonMuži 16+Ne
Kříž DanielM2011Junior cycling projekt team dětský závod - duatlonDěti D5Ne
Zádrapová Anna HelenaŽ2011Junior cycling projekt team dětský závod - duatlonDěti D5Ne
Šaršonová ŽofieŽ2013dětský závod - duatlonDěti D4Ne
Šaršonová AntonieŽ2015dětský závod - duatlonDěti D3Ne
Šaršonová JulieŽ2018dětský závod - duatlonDěti D1Ne

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ